Podróże

Oto moja druga twarz – podróże. Lubię o sobie mówić komiczka podróżniczka. Jeśli w rozpisce widzicie przerwę w mojej trasie, to możecie być pewni, że właśnie gdzieś lecę. Kolorowe Karaiby, uśmiechnięta Tajlandia, kojący Zanzibar, przepiękne Bali, zaskakujący Dubaj, czy filmowe San Francisco. Kocham podróże! Nie wyobrażam sobie innego życia niż to dzielone pomiędzy sceną, a włóczeniem się po świecie. W ciągu ostatnich kilkunastu lat odwiedziłam ponad 50 krajów.

Na początku chciałam za każdym razem latać w nowe miejsca, teraz coraz częściej lubię też wracać tam, gdzie mi było dobrze. A że w 99% miejsc jest mi dobrze, to i powroty częste. Zawsze lecąc gdzieś mam otwartą głowę i serce na wszystko co mnie może spotkać. I spotyka wiele dobrego. Uwielbiam inność kultur, smaków, zapachów. Uwielbiam ludzi i gadanie z nieznajomymi tak po prostu. W podróży czuję się naprawdę wolna i szczęśliwa. To dzieki podróżom mogę wracać w trasę naładowana maksymalnie i czerpiać mega radość z robienia stand-upu.

Znalazłam balans. I nie zamierzam go tracić.

Po wielu latach, w zeszłym roku zdecydowałam się w końcu nagrywać filmy z podróży. Trochę dla siebie na pamiątkę i trochę dla ludzi zajaranych odkrywaniem świata.
Na teraz dostępne są 4 odcinki. Piękny karaibski Barbados, moje ukochane Bali, szybka tunezyjska Djerba i niesamowity Dubaj. Miłego oglądania!

PIASECKA W PODRÓŻY

BARBADOS

PIASECKA W PODRÓŻY

BALI

PIASECKA W PODRÓŻY

DJERBA

PIASECKA W PODRÓŻY

DUBAJ

Newsletter

Już teraz zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi planami.